[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Chełm • Zobacz wątek - Jakie alkohole na wesele?

Jakie alkohole na wesele?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez wolf » czwartek 18 maja 2017 13:05

nie no wódka to 90% alkoholi, 5% whisky i 5% piwa moim zdaniem to dobre proporcje
wolf
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 15 maja 2017 13:35

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez wituniversal » poniedziałek 09 października 2017 18:43

Najlepiej w dużych ilościach. Na weselu ciężko się opić "dokładnie". Jedzenie + ruch i każda ilość wódki wchodzi praktycznie. Dlatego większość osób stawia na ilość a nie na jakość / tak z doświadczenia :p
wituniversal
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2015 11:11

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez ekstra_Karolina » wtorek 20 marca 2018 15:54

Z pewnością mocny, ale teraz właściwie wybiera się różne trunki, tak żeby ludzie mieli możliwość wyboru, bo nie każdy lubi pić 40% wódkę.
ekstra_Karolina
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek 13 grudnia 2016 13:41

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez Gość » piątek 23 marca 2018 21:34

Najlepiej żeby była i wódka i winko.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez irmina2309 » wtorek 22 maja 2018 20:21

Trzeba pamiętać o winie dla tych ,którzy nie lubią wódki.
irmina2309
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 22 maja 2018 19:52

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez White456 » środa 25 lipca 2018 14:37

Na weselach niewątpliwie króluje wódka, ale myślę, że warto zaopatrzyć się też w barek z winem i nalewkami w różnych smakach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Proponuję również stworzyć coś w rodzaju koszyczka ratunkowego, w którym znajdą się m.in. tabletki 2KC. Spożyte w takcie zabawy wzmacniają organizm, regenerują i dodają energii. Wypity alkohol przetwarzany jest szybciej, dzięki czemu objawy kaca nie występują, bądź są znikome. Takim sposobem mamy niemal stuprocentową pewność, że każdy gość zakończy zabawę na równych nogach. Na weselu, w którym niedawno uczestniczyłam takie rozwiązanie było strzałem w dziesiątkę. thumbright=+
White456
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 26 stycznia 2018 08:45

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez aniaszalona1 » wtorek 14 sierpnia 2018 06:07

Zdecydowanie wódeczka Bocian :) Bardzo fajny design butelki i smakowo całkiem niezła
aniaszalona1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 sierpnia 2018 05:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie alkohole na wesele?

UNREAD_POSTprzez farim22 » czwartek 30 maja 2019 20:41

Witam. Ostatnio odkryłem swoje nietypowe hobby, a między innymi polubiłem kreatywne zajęcia związane ze sprawieniem, że bezużyteczna rzecz stanie się użyteczna. Chciałbym się was zapytac co jeszcze można wymyslić z korkiem do wina? Tutaj natknąłem się na pomysł, że stempel zrobić ale oczekuję ciekawszych pomysłow, gdyż jeden mi nie wystarczy. Jestem emerytem, więc musze czymś się zająć na starość. Byłbym wdzięczny za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę oraz zapraszam do kontaktu na priv.
farim22
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 maja 2019 20:37

Poprzednia strona

Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron