Oświetlenie do łazienki

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Oświetlenie do łazienki

UNREAD_POSTprzez mella » poniedziałek 22 grudnia 2014 17:50

Cześć. Jakie oświetlenie w łazience macie?
Sama do tej pory miałam plafon na suficie ale chciałabym z niego zrezygnować. Zastanawiam się albo nad kinkietami po obu stronach lustra albo nad oświetleniem ledowym.
Co Waszym zdaniem sprawdzi się lepiej?
mella
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Oświetlenie do łazienki

UNREAD_POSTprzez dolenka » wtorek 23 grudnia 2014 06:57

Oświetlenie ledowe nie kosztuje mało. Poza tym ekipa musi przeprowadzić remont w łazience. Jeśli chcesz przeprowadzić całkowity remont to ok jednak jeśli chcesz jedynie wymienić oświetlenie to bym sobie odpuściła takie rozwiązanie. Kinkiety są dobrym pomysłem. Sama zawiesiłam je przy lustrze i moim zdaniem są o wiele wygodniejsze niż oświetlenie sufitowe. Oświetlają lustro, światło nie pada od tyłu i dlatego też jest to fajne przy porannej toalecie.
Spory wybór kinkietów jest w sklepie internetowym Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/kinkiety/
Ja zamawiałam tam poniższe:
Obrazek
Możesz ewentualnie poszukać w sklepach stacjonarnych w Chełmie ale wybór nie będzie zbyt duży...
dolenka
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Oświetlenie do łazienki

UNREAD_POSTprzez grizla » piątek 26 grudnia 2014 23:34

LEDowe raczej nie nada się do łazienki.
grizla
Prawdziwy Chełmianin
Prawdziwy Chełmianin
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek 19 grudnia 2014 09:06

Re: Oświetlenie do łazienki

UNREAD_POSTprzez Gość » sobota 27 grudnia 2014 15:24

Czemu?
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron