Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez Gość » wtorek 30 września 2014 05:07

Czy ktoś tutaj korzystał już może z dofinansowania w ramach programu mieszkanie dla młodych? Czy w Chełmie można skorzystać z niego? Przecież dotyczy to tylko i wyłącznie nowego budownictwa. A takie w naszym mieście jak na lekarstwo.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez Lecho8 » wtorek 30 września 2014 12:01

Nowych mieszkań w Chełmie obecnie chyba się nie buduje - a co za tym idzie nie ma ich praktycznie w ofercie. No może poza inwestycjami u Gorynia - ale to tylko na ulicy Przemysłowej. Tamta lokalizacja nie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Krótko mówiąc najlepiej zadzwonić i dopytać czy coś tam mają. W necie znajdziesz nr telefonu do biura obsługi klienta. Ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że dofinansowanie możesz również uzyskać do budowy domu. Zapoznaj się jeszcze z dyskusjami na tym forum o MdM / - tam znajdziesz bardziej precyzyjne informacje na ten temat.
Ostatnio edytowano poniedziałek 27 października 2014 20:24 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na link zawierający SPAM
Lecho8
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez star » środa 01 października 2014 17:12

Moja siostra teraz też się stara o dofinansowanie z MdM, choć w Jej przypadku akurat nie chodzi o Chełm tylko to oczywiście duży wydatek, tym bardziej dla ludzi, którzy dopiero zaczynają się sami utrzymywać, dlatego bardzo wierzy, że uda jej się otrzymać to dofinansowanie. Powiedziała mi ostatnio, że marzy o mieszkaniu w centrum miasta i czymś "swoim", bo chyba ma już dosyć mieszkania albo w akademikach, albo w mieszkaniach z kilkoma współlokatorami. Zresztą wcale jej się nie dziwię...
Ostatnio edytowano poniedziałek 27 października 2014 20:23 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na link zawierający SPAM
Avatar użytkownika
star
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 01 października 2014 16:31

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez Mike » poniedziałek 27 października 2014 14:48

O mieszkaniach dla młodych możesz sobie poczytać też tutaj
Ostatnio edytowano poniedziałek 27 października 2014 20:24 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wpis wskazuje na link zawierający SPAM
Mike
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek 24 lipca 2012 09:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez bernard.szymczak » środa 29 października 2014 11:25

Mój młodszy brat dostał takie dofinansowanie na młodych. Niestety dofinansowane są tylko mieszkania z rynku pierwotnego, a wiadomo, z czym się to wiążę....z większym kosztem. Jednak znalazł dobrego dewelopera z Poznania, ładne mieszkania mają, np:. W sumie takie mieszkanie z rynku pierwotnego mają większa wartość, ale widać, że deweloperzy mieli silne lobby w rządzie, że takie coś przeszło.
Ostatnio edytowano czwartek 12 marca 2015 22:52 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie wskazuje na SPAM
bernard.szymczak
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa 08 października 2014 10:31
Lokalizacja: chełm

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez Gość » czwartek 30 października 2014 21:40

Jak z rynku pierwotnego to nie w każdym mieście są takie duże możliwości.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez beata.romska » wtorek 25 listopada 2014 21:13

Trzeba spełniać odpowiednie warunki. Ja niestety tego nie spełniam, bo miałam własną nieruchomość, teraz muszę robić , żeby się to nie zawaliło i muszę to jak najszybciej sprzedać. Chce kupić nowe mieszkanie w Chełmie. Zobaczymy jak to wyjdzie
Ostatnio edytowano środa 25 lutego 2015 21:43 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
beata.romska
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2014 21:10

Re: Mieszkanie dla młodych - czy ktoś już korzystał?

UNREAD_POSTprzez Renesmee » niedziela 04 lutego 2018 11:57

Nie. Jeszcze nie korzystałam. Mam nadzieję, że wycenią nieruchomość i wreszcie będę miała swój kąt.
http://wycenanieruchomosci.zlublina.pl/
Renesmee
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 23 października 2017 15:43


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron