Poczta z niespodzianką

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Poczta z niespodzianką

UNREAD_POSTprzez longplay » wtorek 26 sierpnia 2014 10:28

Cześć. Potrzebuję Waszej porady odnośnie antywirusa. Niestety, mimo (moim zdaniem dobrej) ochrony komputera ciągle mam problem z wirusami. Staram się nie otwierać dziwnych wiadomości e-mail - od razu je usuwam, ale i tak co jakiś czas zdarza się, że komputer łapie coś - nie wiem nawet skąd. Wywaliłem już antywirusa, który był w pakiecie z jakimś programem, najwyraźniej to tu by problem. Jednak chce zamówić coś profesjonalnego. Zauważyłem, że przy takich rzeczach (http://www.nazwa.pl/inne/fm/) jest możliwość zakupu z licencja na kilka stanowisk? Jest tylko jedno ale - dotyczy to tylko firm, czy osób prywatnych również? Ktoś się może zna, albo jeszcze lepiej - zamawiał już coś takiego? Byłbym mega wdzięczny za jakieś bliższe informacje na temat samego zamawiania, jak się to krok po kroku robi, no i jak wygląda ewentualnie ten okres testowy?
longplay
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 26 sierpnia 2014 09:48

Re: Poczta z niespodzianką

UNREAD_POSTprzez malinka » środa 27 sierpnia 2014 18:21

Dla mnie najlepszym antywirusem jest Kaspersky - opłata za użytkowanie jest niska w porównaniu z tym jak dobrze ten program antywirusowy chroni nasz komputer.
malinka
Prawdziwy Chełmianin
Prawdziwy Chełmianin
 
Posty: 110
Dołączył(a): sobota 03 maja 2014 18:18

Re: Poczta z niespodzianką

UNREAD_POSTprzez Kaskada » środa 28 stycznia 2015 15:08

Ja w tej chwili mam ESET-a. Także nieźle się sprawdza.
Kaskada
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 42
Dołączył(a): środa 05 marca 2014 11:31


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron