Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez Mike » piątek 18 lipca 2014 14:38

Pizza przez internet jak najbardziej :)
Mike
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek 24 lipca 2012 09:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez lodzia » czwartek 06 listopada 2014 14:15

Trzeba uważać, co zamawia się przez internet, bo ja na przykład kiedyś skusiłam się na pizzę z owocami morza i skończyło się u mnie na problemach gastrycznych. Pomógł dopiero napar z melisy, taką radę znalazłam na stronie: http://wzdecia.net/. Nie będę opisywać, co się wtedy ze mną działo, ale chyba możecie się tego łatwo domyślić. Nie będę tez podawać nazwy pizzerii, bo i tak już się zamknęła. Za to na owoce morza to do dziś nie mogę patrzeć.
lodzia
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa 15 października 2014 15:57

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez Rogerioo1 » poniedziałek 29 grudnia 2014 12:29

Ja bardzo często zamawiam korzystając z aplikacji w telefonie i nigdy się nie zawiodłem. Najczęściej oczywiście pizze, ale czasami jakieś rozbierane kebaby też się trafią :)
Rogerioo1
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 29 grudnia 2014 12:25

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez Picasaa » środa 01 lipca 2015 10:07

Jeżeli zamawiasz pizzę, to mogę Ci polecić bardzo fajna stronkę, dzięki której stanie to się dla Ciebie łatwiejsze. Ja ostatnio zamawiam pizzę dzięki Skubacz i naprawdę stało to się dla mnie łatwe, ponieważ czytam opinie, wybieram lokal, płacę od razu przez konto bankowe internetowe i pizza dojeżdża w tym samym czasie co byśmy telefonowali. Fajna sprawa.
Picasaa
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa 10 grudnia 2014 10:25

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez ewamiszczok » niedziela 25 października 2015 17:02

Cześć,

Ja nie zamawiam, pizza zanim dojedzie jest już ostygnięta. Proponuję zrobić sobie ciasto i trzymać w chłodni a jak najdzie nas ochota możemy wrzucić do pieca z kilkoma składnikami. Zdrowsza, smaczniejsza i zrobiona własnoręcznie.

Pozdrawiam,
-------------------------
Zobaczcie sami że warto zdrowo żyć, http://drpokrywka.pl/
ewamiszczok
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 17 października 2015 14:52
Lokalizacja: Chełm

Re: Czy zamawiacie może jedzenie przez internet?

UNREAD_POSTprzez patryk00 » piątek 30 października 2020 19:46

Właśnie z powodu panującej pandemii zastanawiam sie nad zamawianiem jedzenia, ale też potrzebne jest do tego konto z kartą :D i tak zastanawiam się jakie jest w tym momencie najbardziej korzystne. Wydaje mi się, że ING ma bardzo fajną ofertę: https://konto-w-banku.pl/ing-direct/ :) Może na to się zdecyduję ;)
patryk00
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 59
Dołączył(a): czwartek 30 czerwca 2016 08:25


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron