Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez Adamek » piątek 13 czerwca 2014 09:34

Witam, zamierzam kupić drzwi zewnętrzne do nowo budowanego domu. Zależy mi przede wszystkim na ich dobrej izolacji oraz oczywiście muszą być antywłamaniowe, bo dom jest na obrzeżach miasta. Co byście polecali od wiodących producentów?
Adamek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez unna » wtorek 24 czerwca 2014 20:16

Cal, Vox, Invado - to solidne drzwi i w rozsądnych cenach.Może wśród tych poszukaj.
unna
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez KondziuXX » wtorek 02 grudnia 2014 20:17

Zobacz jeszcze Gerdę, jeżeli oczywiście nie kupiłeś już sobie drzwi :-) Akurat jako drzwi wejściowe najlepiej jest się zdecydować na solidną markę z dobrymi zamkami antywłamaniowymi.
KondziuXX
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 11 czerwca 2014 17:11

Re: Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez Gość » sobota 27 grudnia 2014 15:22

Dokładnie, jak już kupować to solidne. Mi się bardzo model Mundo podoba z drzwi Vox i Securo z Invado. Ma ktoś takie drzwi zamontowane?
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez Maczlons » wtorek 19 maja 2015 09:19

Tu jest chyba największy wybór http://www.castorama.pl/produkty/budowa/drzwi-zewnetrzne-okna-i-bramy-garazowe/drzwi-zewnetrzne.html Przejedź się, a może przy okazji znajdziesz coś jeszcze, co potrzebujesz w domu.
Maczlons
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 03 marca 2015 10:14

Re: Drzwi zewnętrzne do domu z dobrą izolacją

UNREAD_POSTprzez Gość » niedziela 24 maja 2015 16:50

Na jakiej ulicy jest ten sklep? bo ja nie kojarzę go w Chełmie. Vox to wiadomo na Chemicznej.
Gość
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron