Strona 1 z 2

Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: wtorek 10 grudnia 2013 08:07
przez karanka
Noszę się z zamiarem zakupu samochodu osobowego na raty. Przeglądałem już różne oferty i takie kalkulatory kredytowe. Zastanawiam się tylko, czy warto kupować używany 10-letni samochód na 3-letni kredyt. A co jeśli samochód ulegnie awarii a ja zostanę z kredytem ;/ ?

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: wtorek 17 grudnia 2013 11:57
przez asiutek77
Warto zapytac w banku jak sie sprawy mają.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: czwartek 19 grudnia 2013 14:42
przez mafleszyn
Ja również uważam, że o wiele lepiej zapytać jest się w banku jak to mnij więcej wygląda od praktycznej strony. Chociaż kredyt na samochód 10-letni raczej nie powinien być duży... No nic, zawsze możesz przestudiować oferty poszczególnych banków: http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe w tym zakresie i spokojnie w domu zdecydować się na indywidualną ofertę.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: środa 01 stycznia 2014 17:38
przez Allicja25
Ja bym nie brała kredytu na 10 letnie auto.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 03 lutego 2014 11:56
przez jankow
dzięki za informacje bardzo przydatne. :D

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: środa 19 lutego 2014 10:17
przez malik
A moim zdaniem warto jest skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie. W placówkach MoneyNow pracują obecnie specjaliści, którzy chętnie doradzą jaki kredyt najlepiej jest wybrać. Przejrzą przy tym ofertę wielu banków: http://www.moneynow.pl/pozyczki/ . Każdy, nawet najmniejszy kredyt jest jednak pewnym zobowiązaniem i moim zdaniem warto jest wybierać z głową ponieważ łatwo jest wpaść potem w spiralę długów, z której nie jest tak łatwo się wyplątać.
Pozdrawiam.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: czwartek 24 lipca 2014 08:48
przez kichanka
Kupując samochód nie trzeba wcale brać specjalnego kredytu na auto. Można zabrać kredyt na dowolne wydatki, który często okazuje się być bardziej opłacalnym wyjściem jeżeli chodzi o jego późniejszą spłatę.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: środa 29 października 2014 12:54
przez Kompos
kichanka napisał(a):Kupując samochód nie trzeba wcale brać specjalnego kredytu na auto. Można zabrać kredyt na dowolne wydatki, który często okazuje się być bardziej opłacalnym wyjściem jeżeli chodzi o jego późniejszą spłatę.


Mówisz o gotówkowym, tylko pamiętaj, że oprocenotwanie kredytu gotówkowego jest przeważnie 2x wyższe aniżeli samochodowego, więc jak chcesz to sobie bierz. Zresztą możesz sobie to bez problemu porównać wchodząc na jakieś forum kredytowe i zestawiając ze sobą najlepsze kredyty gotówkowe z kredytami samochodowymi tutaj masz dział do kredytów samochodowych średnie oprocentowanie to przeważnie 5-6% przy gotówkowych ponad 10%.

Więc naprawdę czasami niektóre rady są dla mnie niezrozumiałe.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: sobota 08 listopada 2014 17:06
przez KondziuXX
Faktycznie różnice w tego typu kredytach w różnych bankach potrafią być spore. Dlatego warto sobie dokładnie poczytac te warunki. Mi bardzo pomogła ta strona oferująca kredyty samochodowe przez internet. To było o wiele wygodniejsze niż przeglądanie z osobna każdej strony banku. Do tego za ich pośrednictwem można sobie od razu złożyć wniosek kredytowy.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 29 grudnia 2014 12:32
przez Rogerioo1
Ale kupując 10-letni samochód to zawsze masz ten kredyt mniejszy. Jeżeli kupisz nowy samochód to możesz być uwiązany z tym kredytem na dłużej :) 10-letnie samochody nie są wcale takie drogie i można szybko je spłacić :) a każdy samochód może się zepsuć.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: wtorek 30 grudnia 2014 10:10
przez Izka89
Jeśli już interesujemy się pożyczką właśnie na ten cel to ja mogę Wam polecić ofertą Credit Agricole http://www.limit-remontowy.pl/ Nie wiem czy ktoś z Was słyszał. Kuszą nas przede wszystkim rozłożenie spłaty nawet na 96 miesięcy, decyzja kredytowa nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności itp. Co o tym sądzicie ?

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: środa 27 maja 2015 19:57
przez adik356
Ja bym zaczęła poszukiwania od zestawienia ofert aktualnych na http://edeluxe.pl/ i poczytała o warunkach tych ofert. Każdy bank ma coś innego do zaproponowania. Po wstępnej selekcji ofert z pewnością odwiedziła bym placówkę bank i podpytała o szczegóły.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: sobota 31 października 2015 15:30
przez kameralna
Gdyby ktoś zastanawiał się nad kredytem samochodowym to niech zauważy że dzisiaj już się on tak nie opłaca bo rata kredytu zwykłego gotówkowego będzie podobna a nie trzeba dawać kupowanego auta pod zastaw,warto też się wyedukować http://www.kredyt-portal.pl/tani-kredyt-na-samochod.html.No ale chodzi oczywiście o kredyt na starsze już auto.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 02 listopada 2015 19:20
przez meksi
Allicja25 napisał(a):Ja bym nie brała kredytu na 10 letnie auto.
A ja nie miałem wyboru bo mi się nagle auto popsuło i nie miałem czym dojeżdżać do pracy. Wziąłem na szybko pożyczkę w Profi Credit, termin spłaty i ratę sobie ustaliłem tak aby jej nie odczuć, kupiłem auto za 4 tyś i śmigam nim do pracy.

Re: Kredyt na zakup samochodu

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 31 października 2016 16:18
przez wokip
Czasem wzięcie kredytu jest niestety konieczne. Ja na całe szczęście gdy kupowałam samochód czy to osobowy czy ciężarowy na firmę nie musiałam brać kredytu. Jednak gdyby była taka konieczność to na pewno bym to zrobiła. Teraz czeka mnie dość duża naprawa w samochodzie ciężarowym bo naprawa silnika. Bardzo długo szukałam firmy, która się tym zajmuje i znajomi polecili mi tą http://reifentor.eu/ i zainteresowała mnie bo mają przystępne ceny za usługi i z tego co widziałam dość duże doświadczenie