Promocje AGD i RTV

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Promocje AGD i RTV

UNREAD_POSTprzez zozolka » niedziela 11 października 2009 16:28

wielu moich znajomych żyje od promocji do promocji.twierdzą że oszczędzają sporo kasy.nie mam sumienia,aby pozbawiać ich dobrego samopoczucia-niech sobie żyją w błogim przeświadczeniu, że trafiają im się super-okazje.jeżeli nie chce im się porównać cen ,to ich strata.ale czasami żal mi tych ludzi którzy lecą do klepu ,bo taniej o Vat ,lub drugi produkt 50% taniej.Ja również kiedyś dałam się naciągnąć i kupiłam lodówkę w Media Expert ,bo miły sprzedawca stwierdził, że taniej nie kupię.potem okazało się,że przepłaciłam 300 zł.teraz sprawdzam ceny w różnych sklepach i czasami okazuje się ,że towar w promocji kosztuje więcej, niż w innym sklepie w cenie normalnej.ciekawe, jak długo ludzie będą się jeszcze nabierać?
Z drugiej strony cieszy mnie fakt,że firmy stawiają na jakość obsługi: dzięki temu można obejrzeć sprzęt ,podpytać sprzedawcę o funkcje i parametry, a potem kupić zdecydowanie taniej/wliczając koszty transportu/ w sprawdzonym sklepie internetowym.
zozolka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009 09:18

Re: Promocje AGD i RTV

UNREAD_POSTprzez sabinazgr » niedziela 11 października 2009 17:50

sabinazgr
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2009 19:52

Re: Promocje AGD i RTV

UNREAD_POSTprzez mafleszyn » środa 04 grudnia 2013 18:52

Ja agd i rtv kupuję zawsze w sklepach internetowych - jest o wiele taniej niż w stacjonarnych. Ostatnio zamawiałem nowy aparat fotograficzny w ole ole . Jeśli chcecie mogę Wam dać kod rabatowy: http://rabaty24.net/oleole , dzięki któremu można zyskać niezłą zniżkę ;)
Ogólnie warto sobie poszperać po takich promocjach ponieważ ceny mogą być diametralnie różne .
Avatar użytkownika
mafleszyn
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 80
Dołączył(a): niedziela 27 stycznia 2013 10:53


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron