Zamknięty portal

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Zamknięty portal

UNREAD_POSTprzez milecki » czwartek 22 stycznia 2009 21:11

http://www.chelm24.pl innowacyjny portal miasta Chełm. Nic dodać nic ująć. Tandeta, kaszana, i beznadziejnie chaotycznie wykonane. Korzystaliście z usług tego portalu?? Chciałem być na bieżąco jeśli chodzi o wydarzenia w Chełmie ale się przeraziłem jak poobserwowałem kilka dni tą stronę. Zero aktualizacji, nowych wpisów, artykułów. Jestem rozczarowany. Wchodziliście na tą stronę jak wrażenia>???? Dla porównania zobaczcie podobny portal na którym dość aktywnie współpracujemy ja osobiście foty. www.kkozle24.pl. Adres nie zajęty, domena dobrze wykorzystana i podobne do tego widziałbym coś w Chełmie. Ale czekam na opinie. Zainteresowani zobaczcie czym się różnią.
milecki
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek 22 stycznia 2009 20:58
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zamknięty portal

UNREAD_POSTprzez hitme » czwartek 16 stycznia 2014 10:57

Takie portale po prostu są źle zrobione i źle prowadzone dlatego okazują się nie wypałami, trzeba zainwestować w ludzi którzy będą się nimi zajmować reklamować prowadzić. Naszą stronę firmową reklamuje www.pozycjoner.org.pl i jesteśmy zadowoleni w 100%
hitme
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa 30 października 2013 00:15


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron