Meble z IKEA

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez Platinium2601 » czwartek 09 lutego 2012 11:58

witam,
wiem, że Ikea nie sprzedaje wysyłkowo, ale znalazłam sklep internetowy, który sprzedaje rzeczy właśnie z Ikei i zamierzam skorzystać z ich oferty bo wydaje się atrakcyjna. Czytałam też wiele opinii pozytywnych o nim ale mimo
to chciałam jeszcze zapytać Was czy może znacie ten sklep i korzystaliście z jego usług? Adres sklepu to
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:29 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
Platinium2601
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 lutego 2012 11:29

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez miłek » wtorek 16 października 2012 19:16

Nie korzystałem, jakoś nie przepadam za tym sklepem. W sumie tez najczęściej kupuję wysyłkowo, ale w innym sklepie, jak jesteś zainteresowany w jakim to Na początku jak był bum na te własnoręcznie składane mebelki z ikei to kupiliśmy biurko do pokoju dziecięcego. I co? Jego "żywot" byl b. krótki, a reklamacji oczywiście nie chcieli nam uznać. I skończyło się zafascynowanie, choć nie mogę powiedzieć, niektóre rzeczy maja fajne. Ale ich meblom mówię nie
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:30 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
miłek
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek 20 lipca 2012 19:47

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez Mike » środa 17 kwietnia 2013 14:05

Pozwolę sobie dorzucić coś do dyskusji :). Też wybieraliśmy ostatnio meble i w naszym przypadku trafiło z kolei na. Zastanawialiśmy się chwilę nad IKEĄ, ale raz, że jakością te meble niestety nie grzeszą, a do tego z Lublina byśmy musieli jechać do Warszawy. Trochę się nam to wydało bez sensu :), a na zakupy mebli przez internet się nie odważyliśmy. Owszem system z Forte wybraliśmy przez internet, ale i tak obejrzeliśmy mebelki w miejscowym salonie meblowym. Wybór padł między innymi na tylko w kolorze "dąb naturalny". Trzeba przyznać, że w tej cenie to kawał dobrego mebla thumbright=+
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:30 przez admin, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
Mike
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek 24 lipca 2012 09:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez katana » wtorek 02 lipca 2013 18:15

meble z IKEI są niestety trochę zbyt "niestabilne" ja teraz już raczej nie kupuję ich mebli dla własnego i innych osób bezpieczeństwa
katana
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek 02 lipca 2013 10:42

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez przygoda » poniedziałek 12 sierpnia 2013 12:47

Co dokładnie masz na myśli przez "niestabilne"? Ja nie mam tym meblom nic do zarzucenia.
przygoda
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 30
Dołączył(a): piątek 09 sierpnia 2013 13:01

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez stewartek » środa 14 sierpnia 2013 19:42

Ja zamawiałem tutaj fajne:) Znajoma poleciła mi ten sklep internetowy i jestem zadowolony - biurko wysokiej jakości - myślę, że posłuży przez długie lata.
Ostatnio edytowano niedziela 25 sierpnia 2013 14:30 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link zawarty w poscie nie jest związany z tematem
stewartek
Niezarejestrowany
Niezarejestrowany
 

Re: Meble z IKEA

UNREAD_POSTprzez Dark » poniedziałek 30 września 2013 16:04

Dla mnie są OK. Mógłbym mieć całe mieszkanie w tych meblach.
Dark
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek 30 września 2013 15:50


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron