Ankieta dotycząca kredytów. Prośba o wypełnienie.

Tutaj można rozmawiać na wszystkie inne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych.

Ankieta dotycząca kredytów. Prośba o wypełnienie.

UNREAD_POSTprzez Kasia » piątek 20 stycznia 2012 14:28

Witam serdecznie!

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa, dotyczącą wypełnienie anonimowej ankiety. Ma ona służyć pomocą przy pisania artykułu dotyczącego kredytów. Im więcej osób na nią odpowie, tym bardziej miarodajne będą jej wyniki.

Pierwsza ankieta dotyczy preferencji kredytowych, z uwzględnieniem sytuacji demograficznej: http://moje-ankiety.pl/respond-19059.html
Druga natomiast skierowana jest do osób, które zamierzają wziąć kredyt hipoteczny: http://moje-ankiety.pl/respond-19077.html

Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Kasia Marcikiewicz
Avatar użytkownika
Kasia
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 09 stycznia 2012 12:36

Re: Ankieta dotycząca kredytów. Prośba o wypełnienie.

UNREAD_POSTprzez faraon » poniedziałek 20 maja 2013 10:09

Wiem, że tam już trochę stary, ale czy możesz pochwalić się wynikami tej ankiety? Szukam wszelkich informacji na temat kredytów, głównie hipotecznych. Z tym, że interesuje mnie zaciągnięcie kredytu na firmę. Nie jestem dokładnie zorientowany w ofertach banków, z tego co zauważyłem to te oferty często się zmieniają i mają mnóstw warunków czy dodatkowych opłat. Trudno rzetelnie porównać. Dlatego chcę jak najwięcej informacji uzyskać z internetu, z jakiś fachowych źródeł. Ewentualnie może podpowiesz, gdzie warto rozglądnąć sie za takim kredytem? Może polecisz jakiegoś doradcę? Na innym forum finansowym widziałem, że ktoś polecał firmę taxcare w zakresie doradztwa kredytowego - - czy ktoś może korzystał z usług takich doradców? czy jest to pomocna usługa? Będę wdzięczny za pomoc i odpowiedzi.
Avatar użytkownika
faraon
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 20 maja 2013 09:49

Re: Ankieta dotycząca kredytów. Prośba o wypełnienie.

UNREAD_POSTprzez mmyszkammiki » czwartek 05 grudnia 2013 18:24

A moze podasz chociaz w jakim banku najczesciej daja???
mmyszkammiki
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 05 grudnia 2013 18:05

Re: Ankieta dotycząca kredytów. Prośba o wypełnienie.

UNREAD_POSTprzez ttelimena » niedziela 08 grudnia 2013 19:06

Prosze.
ttelimena
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 08 grudnia 2013 18:56


Powrót do Kawiarenka o wszystkim i O niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron