Biznes - kwiaciarnia online

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Justyniak » sobota 09 czerwca 2018 04:54

Witam Was serdecznie. Planuje otworzyć swój pierwszy biznes w Chełmie. :)
Chciałabym poznać Wasze opinie. Miałaby to być kwiaciarnia działająca online, z małym punktem odbioru kwiatów.
Sklep internetowy, który zamierzam zamówić ma być wyposażony w kreator bukietów, który to złoży dla zamawiającego gotowy bukiet z pojedynczych kwiatków i różnych dodatków.
Niższe koszty prowadzenia biznesu stacjonarnie, oraz lepsze możliwości przechowywania kwiatów, powinny znacznie obiżyć ceny kwiatów.
Co wy na to? :D
Justyniak
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 08 czerwca 2018 12:52

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Brajan » środa 13 czerwca 2018 04:33

Mój kolega kiedyś zamawiał konfigurator produktów dla okien. Działa na podobnej zasadzie do tego czego ty potrzebujesz. Klient składa wszystko sam, wciska guzik i płaci. On zamówienie gotowe od razu do fabryki wysyła. Mówił, że żeby sprzedawać tyle różnych produktów w ciągu dnia musiałby siedzieć (sam) w sklepie 26 godzin w ciągu dobry. Każdy klient to ok 20 i więcej minut. Mu się to opłaciło także mogę Ci tylko polecić. Pamiętaj tylko aby sklep internetowy wyróżniał się, był intuicyjny w obsłudze. Czasami kupuję w internecie różne rzeczy i zdarza mi się że zamykam kartę ze sklepem bo nie wiem jak zamówić, albo i może się nie da.
Brajan
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela 03 czerwca 2018 05:33

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez renia3029 » czwartek 14 czerwca 2018 20:55

Trzymam kciuki za Twój biznes.
renia3029
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 14 czerwca 2018 20:30

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Brajan » poniedziałek 18 czerwca 2018 05:40

Ja też trzymam
Brajan
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela 03 czerwca 2018 05:33

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Justyniak » wtorek 19 czerwca 2018 05:43

Brajan dasz namiar na firmę, która robiła Twojemu znajomemu konfigurator, sklep. Dzwonię, piszę i albo mają ceny z kosmosu albo odstraszające portfolio. W piątek jedna firma dała termin realizacji 7 miesięcy :|
Musimy więcej informatyków z Ukrainy ściągnąć?
Justyniak
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 08 czerwca 2018 12:52

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Brajan » środa 20 czerwca 2018 09:45

Oczywiście. Normalnie bym nawet dał wczoraj bo siedzieliśmy w barze, ale że był mecz i że tak się potoczył a nie inaczej - nie byłem w stanie. Stricte info o sklepach internetowych znajdziesz tutaj https://www.designcart.pl/sklep-internetowy.html, że. Generalnie firma nazywa się Design Cart. Pamiętaj mimo że pomysł dobry łatwo go spartaczyć. Wystarczy że obsługa sklepu internetowego będzie trudna. Oglądałem z ciekawości ich realizacje i robią dość oryginalne sklepy internetowe. Mam nadzieję że wasza współpraca zaowocuje czymś jeszcze lepszym.
Brajan
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela 03 czerwca 2018 05:33

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Justyniak » środa 20 czerwca 2018 10:40

Dzięki :)
Będę się kontaktować z nimi thumbright=+
Justyniak
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 08 czerwca 2018 12:52

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez miksero » piątek 29 czerwca 2018 20:46

Życzę Ci powodzenia i od razu zachęcam do ogłoszenia się na https://www.planujemywesele.pl/ - florystyka ślubna to dobre źródło dodatkowych klientów, ogłoszenie jest darmowe i możesz łatwo zacząć zgarniać zlecenia. Bo zakładam, że stronę internetową już masz :)
miksero
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 08 maja 2018 10:04

Re: Biznes - kwiaciarnia online

UNREAD_POSTprzez Lily » poniedziałek 27 sierpnia 2018 11:24

Za mnie też trzymajcie kciuki, otwieram za parę dni swój mały biznesik. Uporałam się już z marketingiem internetowym, teraz pracuję nad stworzeniem ekspozytora. Właściwie nie ja tylko ekipa z Berkano Expo (http://www.berkano.pl/). Podsunęli fajne rozwiązania co do samej konstrukcji, ustawienia i zagospodarowania takiego ekspozytora. Nawet nie sądziłam, że się z tym tak szybko uporają, widzę, też mistrzowskie wykonanie. Jak na obecną chwilę wszystko idzie dobrze, oby tak dalej :mrgreen:
Lily
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 25 sierpnia 2018 19:02


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron