Ubezpieczenie na życie

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Ubezpieczenie na życie

UNREAD_POSTprzez halina1958 » sobota 24 lutego 2018 20:09

Witam , od kilku lat pracuję w małej firmie niebawem mam zamiar zmienić pracę wiąże się to z większymi dochodami, ponieważ w nowej firmie będzie nieco większe uposażenie.Chcę skorzystać z tej sytuacji i ubezpieczyć się na życie jednak zależy mi na dobrej ofercie dlatego zaczęłam poszukiwania w internecie skłaniam się w kierunku pkoubezpieczenia.Tak się składa, że jestem kredytobiorcą w banku PKO i zauważyłam, że mają oferty specjalnie dla takich klientów
http://pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-na-zycie-dla-klientow-ktorzy-zawarli-umowy-kredytu-lub-pozyczki-zabezpieczone-hipoteka#szczegoly-oferty
Zastanawiam się jednak nad ofertą, ponieważ zależy mi na jak najlepszym zakresie ochrony ubezpieczeniowej.Zależy mi na Nie wszystko jest dla mnie jasne dlatego najprawdopodobniej będę musiała skontaktować się z placówką pko ubezpieczenia.
Jeśli macie jakiejś zdanie na ten temat to bardzo chętnie skorzystam z Waszych opinii.Szczegółowy opis ochrony jest dla mnie nie do końca jasny dlatego zależy mi na poczuciu bezpieczeństwa finansowego.Pozdrawiam Was.
halina1958
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 24 lutego 2018 15:58

Re: Ubezpieczenie na życie

UNREAD_POSTprzez bernadetta3902 » niedziela 18 marca 2018 11:34

Tez polecam pko ubezpieczenia sama korzystam .
bernadetta3902
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 18 marca 2018 11:29


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron