Zakup plecaka

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Zakup plecaka

UNREAD_POSTprzez lilianna0037 » niedziela 11 lutego 2018 21:12

Witajcie, podjęłam nową pracę i dojeżdżam tam autobusem.Do tej pory do pracy nosiłam torebki jednak teraz postanowiłam kupić sobie skórzany plecak, gdyż jestem kobietą, która preferuje wygodny styl życia.
Niestety chodząc po pobliskich sklepach nie udało mi się spotkać takiego, który by mi się spodobał tym bardziej,że chciałabym żeby był w kolorze bordo.Podzieliłam się tym problemem z koleżanką, która podesłała mi stronę sklepu gdzie sama już robiła zakupy, a także wskazała mi pewien model
https://www.primamoda.com.pl/torebki/torebki-duze/bordowy-plecak-ze-skory-licowej-paderno.html
Przyznam się, że plecak bardzo mi się spodobał i, a koleżanka strzeliła w dziesiątkę, ponieważ plecak "wpadł mi w oko". Bardzo lubię kiedy coś mi się tak od razu spodoba wtedy wiem,że to jest ta rzecz, którą chcę kupić.
Nie mogę się jednak zdecydować jaką przesyłkę wybrać, aby była jak najtańsza?Co sądzicie o tym plecaku? Czy może ktoś z Was kupował już coś z tej firmy?Jakie macie doświadczenia związane z tego typu zakupami ?Pozdrawiam Was i liczę na Wasze opinie.
lilianna0037
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 11 lutego 2018 20:29

Re: Zakup plecaka

UNREAD_POSTprzez Emma » piątek 21 września 2018 03:17

Gdybym sama miała kupić plecak szczególnie taki typowo szkolny, najpewniej wybrałabym ofertę pariso.pl . Te polskie plecaki są bardzo funkcjonalne, a przy tym tak uszyte, aby odpowiednio odciążyć plecy i oczywiście kręgosłup. Poza tym do wyboru mamy wiele fajnych modeli w różnych odcieniach i bez wątpienia każdy znajdzie tutaj idealną propozycję dla siebie, np. coś tego typu dla superbohaterów :)
Obrazek
Emma
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 18 września 2018 09:48

Re: Zakup plecaka

UNREAD_POSTprzez dreamer34 » niedziela 21 października 2018 13:15

Jestem świeżo po zakupie plecaka dla żony. Wybrałem piękny kwiecisty model - bardzo kobiecy. Trochę się obawiałem, bo mojej żonie ciężko dogodzić w tej kwestii. Na szczęście przypadł jej do gustu i nosi go nawet do pracy. Całkowicie zrezygnowała z torebki, którą nosi teraz tylko na weekendowe wyjścia. Nie lubię chodzić po galeriach, nie mam do tego cierpliwości. Zakupy zrobiłem przez internet w sklepie https://bagazowo.pl/ Idealna sprawa dla takich leniwców jak ja :)
dreamer34
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 21 października 2018 12:49


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron