Kosmetyki dla mojego chłopaka

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Kosmetyki dla mojego chłopaka

UNREAD_POSTprzez aldona4114 » środa 07 lutego 2018 14:12

Cześć, od dwóch miesięcy mam nowego chłopaka w marcu będzie obchodził 21 urodziny.Organizuje z tej okazji sporą imprezę w pobliskim klubie co prawda nie znamy się zbyt długo ale na pewno chcę mu sprezentować na urodziny kosmetyki typu np.perfumy męskie, piankę do golenia może dobry krem itp.
Chciałabym zrobić mu po prostu taką paczkę "wypasioną" :) jak to się nieraz mówi.Zapakuję to wszystko bardzo elegancko myślę,że prezent mu się spodoba.Postanowiłam,że zamówię te wszystkie kosmetyki online i sporo szukałam w internecie.
Znalazłam stronę Rossmann https://www.rossmann.pl/ mają duży wybór więc wybiorę kilka kosmetyków.Zależy mi na taniej przesyłce czy wiecie może jaką formę przesyłki wybrać, aby była najkorzystniejsza? Na kosmetyki przeznaczyłam sporą kwotę więc teraz liczę każdą złotówkę.Będzie mi bardzo miło jeśli mnie poratujecie w tej kwestii.Pozdrawiam Was.
aldona4114
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 07 lutego 2018 13:48

Re: Kosmetyki dla mojego chłopaka

UNREAD_POSTprzez klara2307 » piątek 23 marca 2018 21:36

Super pomysł.W Rossman robie mnóstwo zakupów i często kupuje tam prezent na różne okazje.
klara2307
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 23 marca 2018 21:32

Re: Kosmetyki dla mojego chłopaka

UNREAD_POSTprzez Maria1985 » piątek 27 kwietnia 2018 23:10

Naprawde dobry pomysł!
Maria1985
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 27 kwietnia 2018 23:04

Re: Kosmetyki dla mojego chłopaka

UNREAD_POSTprzez marzena2536 » poniedziałek 22 października 2018 13:51

Tak tez mi sie podoba.
marzena2536
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 22 października 2018 13:32


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron