Czas na ferie zimowe

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Czas na ferie zimowe

UNREAD_POSTprzez katjanastyl » sobota 20 stycznia 2018 16:26

Witam, w lutym wybieram się z moim chłopakiem na wypoczynek.Jedziemy do Białki do spa :) Jest tam piękny kryty basen, z którego mamy zamiar korzystać.Niestety nie mam kostiumu kąpielowego.Najbardziej chciałabym kupić sobie strój kąpielowy sportowy.O tej porze w sklepach stacjonarnych jest dość słaby wybór dlatego zdecydowałam się, żeby zamówić sobie strój przez internet.Jestem dość wymagająca i dlatego zależy mi na dobrej jakości i fasonie stroju.Szukając w internecie znalazłam stronę i ładny kostium https://www.gatta.pl/pl/kostium-kapielowy-sportowy-s43d-2.html
Na szczęście mają rozmiar XL dlatego czym prędzej muszę go zamówić.Myślę,że taki fason będzie mnie wyszczuplał obecnie nie mogę sobie pozwolić na strój dwuczęściowy, ponieważ lekko przytyłam :)
Jak Wam się podoba ten model kostiumu kąpielowego ?Czy Waszym zdaniem będzie odpowiedni na taki wyjazd? Co o nim sądzicie? Będzie mi bardzo przyjemnie przeczytać Wasze opinie i sugestie na ten temat.Życzę wszystkim udanego wypoczynku zimowego.Cześć.
katjanastyl
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 20 stycznia 2018 15:53

Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron