pomoc psychologa

Różnego rodzaju ogłoszenia.

pomoc psychologa

UNREAD_POSTprzez dalinka » niedziela 24 września 2017 18:42

dobry wieczór, zwracam się do Was z dość krępującym i trudnym dla mnie tematem. Otóż odkąd zmarła moja Mama a dwa miesiące po niej mój Tata kompletnie zawaliło się moje życie. Mimo tego, że jestem Mamą dwójki dzieci nie umiałam sobie z tym poradzić. Nie widzę już takiej chęci do życia i radości z niego jaką miałam wcześniej. Czasem nawet nie mam sił ani ochoty wstawać z łóżka gdyż widzę cały czas wszystko w ciemnych kolorach. Postanowiłam jednak zawalczyć z tym , i udać się do specjalisty , moja koleżanka doradziła mi abym najpierw poszła do psychologa, gdyż może zwykła terapia mi pomoże Zastanawiam się jednak do kogo się udać, abym uzyskała wystarczającą pomoc. I tak dziś w wolnej chwili przejrzałam kilka ofert w moim mieście i natrafiłam na https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/oddzial-chorzowska-87snW1 Czy ktoś z Was korzystał z ich pomocy? Czy długi jest okres oczekiwania na konsultacje? Z góy dziękuję za wszelkie rady.
dalinka
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 23 września 2017 18:50

Re: pomoc psychologa

UNREAD_POSTprzez Micha » wtorek 19 grudnia 2017 20:42

Myślę, że to żaden wstyd ;) ludzie bardzo często chodzą do psychologa z różnymi problemami, od tych osobistych przez intymne i tak dalej ;)
Micha
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 grudnia 2017 20:40

Re: pomoc psychologa

UNREAD_POSTprzez mirek4028 » poniedziałek 23 kwietnia 2018 08:57

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi korzysta z pomocy psychologa.
mirek4028
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 23 kwietnia 2018 08:51

Re: pomoc psychologa

UNREAD_POSTprzez inga6012 » czwartek 11 października 2018 20:57

Trzeba się ratować i sobie pomoc.
inga6012
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 11 października 2018 20:31


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron