Jakie studia?

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Jakie studia?

UNREAD_POSTprzez ewelina546 » środa 04 listopada 2015 11:02

Ostatnio coraz częściej się słyszy, że nie warto iść na studia, że nawet osoby z tytułem magistra mają problem ze znalezieniem pracy... Ja jednak jestem zdania, że warto się dokształcać. Od zawsze chciałam studiować. Myślałam nad architekturą krajobrazu na WSEIZ w Warszawie - www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-a ... krajobrazu . Myślicie, że warto? To przyszłościowy kierunek?
ewelina546
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 27 sierpnia 2014 10:22

Re: Jakie studia?

UNREAD_POSTprzez agness12 » poniedziałek 16 listopada 2015 22:34

Uczelnia faktycznie dobra. Poziom wysoki a to chyba najważniejsze. Ja jednak wybrałabym inny kierunek. Może zarządzanie i inżynieria produkcji - www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji ? To oczywiście moje zdanie, musisz wybrać to, co Cie interesuje :)
agness12
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota 10 października 2015 12:09

Re: Jakie studia?

UNREAD_POSTprzez grzetruj » piątek 11 grudnia 2015 08:45

Wybierz to, co Cię interesuje i czym chciałabyś się zajmować w przyszłości. A to, czy po studiach będzie praca czy nie, zalezy też w dużej mierze od Ciebie i od tego jak będziesz nastawiona na zdobywanie doświadczenia i ciągłe dokształcanie.
grzetruj
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 10 grudnia 2015 08:53

Re: Jakie studia?

UNREAD_POSTprzez Katiusza » piątek 05 lutego 2016 13:51

Zdecydowanie lepiej być filologiem z pasją niż kiepskim absolwentem zarządzania.
Katiusza
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 05 lutego 2016 13:44


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron