Auto na gaz

Różnego rodzaju ogłoszenia.

Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez panjacek1985 » piątek 28 listopada 2014 17:13

Jaki samochód kombi na gaz za 12 -13 tys byście polecili? Główne cechy tania eksploatacja i koszty utrzymania myślałem nad fordem focusem. Czy ten samochód wart jest swojej ceny? Znalazłem coś takiego:
http://moto.gratka.pl/tresc/ford-focus- ... 0e9ac077,1
panjacek1985
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 28 listopada 2014 17:13

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez Picasaa » środa 10 grudnia 2014 10:57

Musisz się porządnie nad tym zastanowić bo nie wszystkie samochody lubią być zagazowane. Mój znajomy miał SCENICA w fabrycznym gazie i bardzo chwalił ten samochód pod tym względem, ale trzeba pamiętać że to Renault.
Picasaa
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa 10 grudnia 2014 10:25

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez viki » sobota 28 lutego 2015 08:18

A zobacz sobie jeszcze tutaj jest marka ford na sprzedajemy.pl i też są samochody w gazie. Coraz więcej pojawia się takich ogłoszeń, bo olx wprowadziło u siebie opłaty za wystawienie auta i ludzie szukają podobnych miejsc, w których zamieszczą ogłoszenie za darmo.
viki
Zaawansowany Chełmianin
Zaawansowany Chełmianin
 
Posty: 60
Dołączył(a): czwartek 11 września 2014 11:52

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez Katiusza » piątek 05 lutego 2016 14:03

Najlepiej chyba wybrać auto z fabryczną instalacją LPG - ze względów bezpieczeństwa i na gwarancji. Mój brat kupował ostatnio Sandero z LPG, to powiedzieli mu, że oprócz oszczędności na paliwie zwiększa zasięg samochodu prawie dwukrotnie. Dla Sandero może dochodzić do 1 200 km* dzięki zasilaniu dwoma rodzajami paliwa - dla mnie bajka.
Obrazek
Katiusza
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 05 lutego 2016 13:44

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez wokip » poniedziałek 31 października 2016 17:55

Auto na gaz to super sprawa szkoda, że większe samochody nie mogą na nie jeździć. Samochód osobowym mam w gazie i świetnie się sprawdza.
W dużych samochodach ciężarowych nie ma takiej możliwości, a żałuję no ale mówi się trudno każde auto ma jakieś zasady na których działa.
Ostatnio miałam bardzo duży problem z silnikiem w samochodzie ciężarowym jednak po oddaniu go do naprawy u nich http://reifentor.eu/ wszystko jest okey :)
wokip
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 07 października 2016 12:54

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez michalinka » środa 02 listopada 2016 13:02

sama jeżdżę dwoma autami na gaz już od 4 lat i śmiało polecam. Bardzo przyjemna i ekonomiczna jazda. Wystarczy dbać o instalacje gazową i nie powinna sprawiać żadnych problemów. Przynajmniej u mnie spokój od samego początku.
michalinka
Chełmianin
Chełmianin
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek 27 września 2016 14:48

Re: Auto na gaz

UNREAD_POSTprzez PatrykWilk » wtorek 19 lutego 2019 09:09

Ja mam na benzynę, ciężko powiedzieć, z jednej strony gaz jest tańszy ale u mnie nie opłaca się już tego przerabiać. Za stary samochód.
PatrykWilk
Chełmianin początkujący
Chełmianin początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2019 09:06


Powrót do Różne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron