Strona 1 z 1

Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTNapisane: środa 04 stycznia 2017 15:28
przez Marko32
JA kupiłem na http://oziway.com ostatnio prezenty na święta i jestem zadowolony. Sklep posiada tysiące produktów w tym książki, akcesoria dla dzieci i mam, gry, zabawki itp. Ja kupiłem grę Pc, perfumy i książki - wszystko doszło w ustalonym terminie. Polecam

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTNapisane: poniedziałek 10 lipca 2017 20:52
przez Agnieszka TKK
Mówiąc szczerze wiele rzeczy kupuje w internecie, jednak są takie rzeczy których nie odważyłabym się kupić w sklepie stacjonarnym. Pod koniec lipca mamy pierwszą rocznicę ślubu i razem z mężem, wybraliśmy mały domek w górach w którym spędzimy romantyczny wieczór. Jednak chciałabym dodać coś do naszego wspólnego wieczoru i pomyślałam o kostiumie erotycznym który znalazłam na stronie sexownysklep.pl . Zastanawiam się tylko czy wybrać białe bodystocking, który będzie nawiązywał do ślubu czy postawić na coś szalonego, jak np. kostium seksownej sheriffiy, pokojówki czy pani policjant.

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTNapisane: środa 18 października 2017 11:09
przez didididi
Jako że zbliża się zima, kupiłam płaszcze zimowe w sklepie: Obrazek

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTNapisane: piątek 23 lutego 2018 21:59
przez facetka123
Jeśli kupuję w internecie potrzebne mi części do ciągników rolniczych to korzystam z asortymentu https://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/kopaczka/ wiem, że to sprawdzone i wysokiej jakości części dzięki którym mój sprzęt będzie bezawaryjnie pracować niezależnie od panujących warunków.

Re: Zakupy w internecie, gdzie kupujecie?

UNREAD_POSTNapisane: środa 04 lipca 2018 17:44
przez sonon
Kupuję w necie często gęsto i nie jest to bułka masłem. transakcje niekiedy sięgają kilku tysięcy zł (np sypialnia) Dlatego ubezpieczyłem wszystkie zakupy online w banku Raiffeisen ponieważ zdarzyło się, że pewien nieuczciwy sprzedający przekręcił mnie na kilka stówek.